Project Manager — це керівник проєкту, який координує дії команди та відповідає за досягнення цілей. Майже кожен роботодавець шукає людину, яка володіє цими трьома якостями. Причому відразу трьома, тому що у комбінації вони дають вражаючі результати. Будьте першим, хто оцінить цю публікацію. «Зрозумійте, що хвилюватися — це нормально.

Наприклад, демонстративно займатися іншими справами, поки претендент відповідає на питання, запізнюватись на інтерв’ю і т.д. Насправді правильний рекрутер повинен сам розповісти вам причини появи вакансії, ми, наприклад, у нашій компанії завжди так робимо під кінець інтерв’ю. Це важливе питання, щоб дізнатися, скільки часу в компанії існує посада, скільки людей займали її до вас і чому вони звільнилися. Те, як роботодавець відповідає на запитання, розповість багато про плинність кадрів у цій компанії.

Події

Раніше ми вже розповідали про безплатні курси та стажування, які допомагають здобути досвід тестувальникам, а також прокачати скіли в Java, PHP, C#, QA. Окрім наочного підтвердження досвіду, це чудова можливість попрактикуватися, проапгрейдити свої навички та зрозуміти, як проходити співбесіду. Іноді ще можуть проводити додаткове інтерв’ю перед відправлянням оферу, щоб відповісти на всі питання, які в кандидата з’явилися після попередніх етапів відбору.

team lead як пройти співбесіду

Якщо співбесіда призначена на ранок, бажано прокинутися якомога раніше. При цьому не треба думати про співбесіду, адже ви і так ретельно підготувалися. Займіться медитацією або йогою, запишіть що-небудь у своєму щоденнику. Вкрай важливо перебувати в усвідомленому стані, щоб на самому інтерв’ю помічати необхідні дрібниці.

Додаткові приклади можливих тестових завдань

Природно, бажано мати уявлення про життєвий цикл проєкту та його фази. Ми рідко надаємо значення міцному рукостисканню, а варто було б. У деяких випадках це вселяє велику довіру і повагу.

  • Причому навіть на ті посади, на які не претендуєте.
  • Треба чесно відповісти про причини свого звільнення, але ідеальний варіант відповісти, що не було можливості рости в професійному плані.
  • У цьому завданні позбудьтеся нулів, що стоять наприкінці числа.
  • Адже дуже важливо зробити так, щоб кандидат не відразу зрозумів, що це стрес-інтерв’ю, але при цьому не перетинати лінію поведінки, яка межує з грубістю і хамством.
  • Спершу задайте уточнююче питання про обов’язки.
  • Так само насторожує надмірна кількість запитань.

А все тому, що до співбесід необхідно ретельно готуватися. Dev.ua розпочинає серію матеріалів про те, що треба знати джунам для проходження співбесіди та отримання омріяного оферу від першого роботодавця. Як дізнатися, що тест було виконано правильно? Не соромтеся, відповідаючи на таке запитання; є явні ознаки того, що плани тестування та окремі тести йдуть не так. Найкращий варіант тут — вибрати конкретний приклад із вашої кар’єри та перейти від опису загальних ознак до того, що саме Вас насторожило в ситуації.

Зеркальте інтерв’юера

QA Engineer (Quality Assurance Engineer) — спеціаліст, який займається тестуванням програмного забезпечення на всіх етапах розробки. Він тестує вимоги та дизайн продукту, а також всі функції програми. Свідомо відтворює специфічні сценарії, щоб перевірити, чи продукт відповідає прямим і непрямим вимогам. Обов’язково продумують маршрут пересування в день співбесіди. Треба заздалегідь прикинути відстань, подумати яким видом транспорту дістатися до місця призначення, адже опаздиванія неприпустимо. Не завжди співбесіда проходить там, де співробітник буде працювати щодня.

Веду спільноту QA Club Lviv, наші власні заходи, курси та тренінги, також в докарантинні часи був членом ПК Selenium Camp та QAFest. Для деяких сфер wordpress вакансії потрібні рекомендаційні листи. Їх теж варто підготувати заздалегідь, щоб відразу продемонструвати. Співбесіда може проходити в кілька етапів.

Також працював в Epam як QA Resource Manager, де допомагав QA-фахівцям від Junior до Senior і Team Lead із професійним зростанням. Зараз в банку ПУМБ відповідає за якість iOS/Android додатків, QA-процеси, реліз-менеджмент і continuous delivery. Небезпечний питання, оскільки тут перевіряють не тільки тактовність, але і на відповідність культурі компанії.

Непідготовленість

На груповому співбесіді проводять інтерв’ю відразу з декількома претендентами. Також воно може бути у форматі, коли з одним кандидатом працює 2 – 4 співробітника. У компанії Google рішення приймають через 6 – 12 місяців. І форсування подій може тільки нашкодити.

team lead як пройти співбесіду

Наприклад, якщо ви розробник-початківець, то подумайте про практику, яку зможете отримати, досвідченого наставника, який буде вам допомагати рости. Якщо ви вже бувалий, то предметом переговорів можуть бути премії, бонуси, опціони, страхування, допомога з релокейтом та інші вигоди. Питання з зірочкою, на якому деякі кандидати намагаються виділитися, принижуючи своїх потенційних суперників. В іншому варіанті це питання ще може звучати як «Чому ми повинні взяти на цю позицію саме вас?

Це дуже сильно може вплинути на перелік питань та на вагу запитань в оцінці людини. Коли кандидат вже прийшов, важливо відразу задати бесіді позитивний тон, а також розповісти про себе та компанію. Співбесіда, яка починається не з питань, а з розповіді заспокоює людину та налаштовує його на більш конструктивну хвилю. Після https://wizardsdev.com/ того, як ви зрозуміли хто такі тестувальники, які вони бувають та чим займаються, вам буде легше провести інтерв’ю. Але, ми хочемо відзначити, що інтерв’ю на посаду QA Engineer проходить у декілька етапів. Однією з найважливіших складових проходження співбесіди є не величезний досвід чи освіта у конкретному університеті.

СПІВБЕСІДА-2023

Запропонуйте ідеї звільнення ключових співробітників з подальшим наймом ваших знайомих або родичів. Розкажіть, що ви готові об’єднати навколо себе людей і вказати їм єдино правильний шлях. В кінці відзначте, що готові розглянути можливість заміщення посади Генерального директора.